“Anda olmaya ve gerçekte olduğun kişi olma riskini almaya cesaret edersen, hayat bir kutlamadır.”

Türkiye’de olmak için sabırsızlanıyoruz. Sevgi, Özgünlük ve Neşe için yaptığımız bu yolculukta aramıza katılmanız için sizi davet ediyoruz.

Hayatın Sırrı

Hayatları değiştirmekte bir usta olan Wilri Waarlo’yla çok özel bir organizasyonda bize katılın.

İnsanlara kendilerini açmasına yardımcı  olmaya ve dikkati farkındalığın doğal bir yolla gerçekleştiği içsel bir yere götürmeyi amaçlıyor Wilri’nin varlığının derinliğiyle, ihtiyaç duyulan alanlarda tüm farkındalığınız artabilir.

Nerede gereklidir?

Bugün beden, zihin ve ruhun bütünlüğü konusundaki bilinçlilik gittikçe artıyor.. Bu çalışma, dengeli olma halini yeniden öğrenmenizi sağlayabilecek yollardan biridir.
Wilri’nin çalışması sevgiye dayanır ve bu nedenle güvenli bir alan  oluşturmayı hedefler.

Çalışma  ile ne amaçlanır?

Bize artık hizmet etmeyen ve hatta bize yük olan her şey serbest bırakılabilir. Çalışma, yüzleşmeyi de içeren bir kendi kendine farkında olma sürecini tetiklemeyi hedefler. Bu da hayatın her parçasını etkiler. Bu şekilde ışık, sevgi ve iç huzur yeniden canlanabilir ve huzur sonucunda fiziksel negatiflikler de ortadan kalabilir.
Dünyanın farklı yerlerinde bulunan birçok kişi Wilri’nin çalışmalarını hayat değiştirici olarak ifade ediyor… Bu çalışmayı gerçekten huzur, sevgi ve özgürlük arayanlar için yapıyoruz. Sizi bize katılmaya davet ediyoruz.

“Biz sevgi, huzur ve mutluluğuz. Hayatımızı ve gerçekleşen her şeyi kutlamalıyız.”- Wilri Waarlo

Denge-Yenileme Kendini Anı’na katılın.

Bu yoğun Denge-Yenileme  çalışmasını dünyanın her yerindeki güzel insanlarla gerçekleştirebildiğimiz için kendimizi kutsanmış hissediyoruz.

Sevgiyle, Tanrı sizi korusun,
Denge-Yenileme Ekibi
Jakub Endrýs

Wilri Waarlo
Date

8 Nisan 2018

Category

Uzmanlar