Dünyaca Ünlü Niels Pilaar Numeroloji Workshop ve Bireysel Çalışmalar

Pentalojist-Numerolojist, engin is tecrubesinin yanisira, ruhsal bilgeligi ve harika kisiligi ile kalpleri kazanan Niels Pilaar liderliginde 0-113 arasindaki sayilarin gizemini paylasarak sizlerin hayat hikayelerinize yeni bir bakış açısı getirmeyi amaçlıyoruz.
Ben kimim?
Neden ben?
Liderliğim nasil?
Neyin Farkında Olmalıyım?
İlişkilerimde ne istiyorum, bekliyorum?
Hayatımda nelere odaklanmalıyım?
Neye izin vermeliyim ve hayatimda neyi surdurmeliyim?
Değişim benim hayatımda ne anlama geliyor?
Dönüşümüm nerede yatıyor?
Benim ismim bu hayattaki amaçlarımı, hedeflerimi, hayat titreşimlerimi destekliyor mu?
Pentagrama dayalı Numeroloji nedir?
Numeroloji, insanlık kadar eskidir. Okuyamıyor olsak bile, yine de sayabiliriz. Etimolojik olarak “anlatmak (to tell) ” kelimesinin kökeni, hesaplamak, saymak, düşünmek, kaale almaktan gelir. Seyahatlerimizin veya işlerimizin “hesaplarını” yazarız.
Her harfin bir titreşimi olduğuna inanılır. Böylece sayılar kelimenin tam anlamıyla hikayelerini anlatabilir. Bir insanın doğum tarihi en önemli sayılardan biridir. Ne de olsa, bu birliğin dualiteye geçişi anlamına geliyor. Doğum tarihine dayanarak, bir kişinin ‘yatkınlığının veya doğasının’ ne olduğuna bakabiliriz. Bu, kişinin şu anki haliyle bir karşılaştırma malzemesi olarak kullanılabilir. Ek olarak, adınızın değer titreşimine bakabilir ve yaşam temalarınızı nasıl desteklediğini görebiliriz.

20. yüzyılda Alman numerolog Hans Müller bir fikir gelistirdi : Doğum Tarihinizin sayılarını bir Pentagram’a yerleştirmek ve böylece potansiyelinizin doğrudan görsel bir izlenimini yaratmak.
Doğum tarihinizi Pentagram ve NumeroLoji ile analiz etmek, kim olduğunuzun özu- doğası hakkinda cevaplar ve hayatiniza dair yönler sunar. Hayatınızdaki ana temaları, hangi zorlukları yaşadığınızı, bu zorlukları çözmek için hangi hediyeleri kullanmanız gerektiğini ve bazı yeni nitelikleri geliştirmek zorunda kalabileceğinizi göstermeyi hedefler.
Pentagram sayesinde Liderlik ve Cinsellik, Sezgi ve Öz-Farkındalık, İlişkiler: Senin İsteğine Karşı benim isteğim, Yaşamdaki Odağım: Neye dikkat etmeliyim, Neye ihtiyacım var? Yaşamdaki değişim: Kaos ile duzen arasindaki dengeyi bulmak gibi bircok konuya bakilabilir.
Ayrica fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal düzeydeki farkındalığa da bakabiliriz.
www.pentalogie.com www.numerologic.de
Pentaloji-Numeroloji Workshop 1.BOLUM

Bir Pentagramın nasıl çizileceğini ve analiz edileceğini bilgisine ulaşmak
Numaralarınızı nasıl hesaplayacağınızı ve bir Pentagram’a nasıl koyacağınızın bilgisini elde edeceksiniz.
Kendi Pentagram’ınızı analiz ederken ilk adımları atacaksınız.
NumeroLogic adlı kitabın yardımıyla, Pentagramları diğer insanlar için çizebilecek ve analiz edebileceksiniz.
Katilim Belgesi verilecektir.

Tam bir okuma size Pentagramınızın (özünüz), Beden-Resminizin (enerjilerim bedenimde nasıl yayılır), Gölge Pentagramınızın (kendim hakkında neyi göremiyorum), diğer titreşim sayılarınızın analizini sunmayı hedefler. Yaşam Amaçlarınız (ruhsal – ruh – fiziksel), önceki yaşamınız, Ruh numaranız hakkında bilgi vermeyi amaçlar.

Niels Pilaar
Date

11 Ocak 2020

Category

Uzmanlar