Fotiny Gudela

Kozmik Enerji Kanallarıyla Çalışma

Kozmik Enerji Metodu çok güçlü bir enerji metodudur. Akademisyen V.A. Petrov tarafından çeşitlilikte seçim, olasılık ve arınma ve enerji deformasyonlarının elimine edilmesi alanlarında fayda sağlaması için yeni jenerasyon bilgi olarak yaratılıp geliştirilmiştir. Bilgi sahasında (aura) yer alan bu deformasyonlar yaşamda şimdi ve gelecek problemlerin nedenleri olabilirler. Bunların elimine edilmesi bile kişisel iç gelişimimize ve farkındalığımızın artmasına, doğal yeteneklerimizin gelişmesine, kişisel ve iş yaşamındaki ilişkilerimizin düzelmesine ve genel iyi olma halimizin gelişmesini sağlayabilir. Kozmik Enerji Metodu sadece insanlar için değil aynı zamanda hayvanlara , bitkilere, mekanlara , objelere ve diğer alanlara uygulanabilir. Kozmik Enerji Metodu araçları Kozmik kanallarıdır. Kozmik Enerji Kanallarının yüksek titreşimli ve farklı frekans aralıklarında çok fayda ettikleri olan güçlü enerji alanları olduğuna inanılır.
Workshop katılımcıları Kozmik Enerji Kanalları ve farklı vakalar için pratik rehberlikler ile ilgili daha detaylı bilgilendirileceklerdir. Farklı İhtiyaçlara göre Kanalların uygunları ve farklı kombinasyonlarını deneyimleceklerdir.
Workshop, akademisyen V.A Petrov ‘un – bu Metodun yaratıcısı- öğrencisi olan Bn. Fotiny Gudela tarafından verilecektir. Workshop süresince Bn. Fotiny Gudela Kozmik Enerji Metodu’nda uzun yıllar süren deneyimleri neticesi edindiği pratik bilgilerini paylaşacaktır.

Fotiny Gudela
Date

11 Ocak 2020

Category

Uzmanlar