Bu büyük belirsizlik, değişim, huzursuzluk, şiddet ve kaos zamanında, yüksek bilgelik, rehberlerimiz, atalarımız, ve evren ile iletişim halindeyiz.

Deva Dwabha uluslararası bir mistik, spiritüel bilgelik uygulayıcısıdır. Son 38 yıl boyunca, bireysel olarak ve gruplar halinde kadim bilgelik kartlarını kullanarak, binlerce kişinin kendi ruhlarının sihirli aynasına bakmalarına ve kartların arketipsel sembollerini manevi gelişim ve dönüşüm için güçlü bir araç olarak kullanmalarına yardımcı oldu. En yakın arkadaşı Osho ile uzun yıllar birlikte çalışmış ve rehberlerliğinden yararlanılmıştır.

Bilgelik kartları, farkındalığımızı derinleştirmek için kullanılabilir. Problem çözmede yapılması gereken iç ve dış çalışmalara dikkatimizi çekerek seçeneklerimizi keşfetmeye, seçimler yapmamıza ve hayatımıza yeni yönler bulmamıza yardımcı olabilir.

Dwabha, Hindistan’ın Rishikesh şehrinde yaşıyor ve  hayatını kadınların gücünü yeniden kazanmasına, zorla çalıştırılan çocuklara, yoksulluk ve okur yazma bilmeyen kişilere okuma yazma konusunda yardımcı olmaya adamıştır.

Deva Dwabha
Date

8 Nisan 2018

Category

Uzmanlar