Bart Smyth, 30 yılı aşkın bir süredir çeşitli Doğu ve Yerel felsefeler, kültürler, ruhsal yöntemler ve popüler Yuen Metodunun usta Uygulayıcısıdır. Bart Dr.Yuen’in çalışmasını Avrupa’ya taşımakla tek sorumlu kişi olarak 400’den fazla kişinin uygulayıcısı olmasında katkı sağlamıştır. Ayrıca T’ai Chi / QiGong Üstadıdır ve Tai, Hansa Shiatsu, Masaj ve Nöromüsküler katılım belgelerine sahiptir. 1990’ların ortalarında Peru’nun Shipibo kabilesinde inisiye edilmiş ve bir şaman olarak onların yanında uzun bir süre yaşamış, edindiği yöntemleri başarıyla uygulamıştır.
Bu çalışma olasılıkların ne kadar fazla olduğunu göstermek için iyi bir örnektir. Aşağıda Bart’ın destek verdiği bazı olasılıklar da sıralanmıştır:
Ağır metaller, tarım ilaçları ve petrol türevi kimyasallara karşı detoks.
Geçmiş ve şimdiki yaşam karmalarını, atalardan miras gelen zayıflıklar – geçmiş seçimler – Duygusal / maddesel rahatlığı ve hayat coşkusunu engelleyen sorunlar ve hatıraları dengelemek

Doğum, kaza, duygusal, finansal ve ilişkilere ait dengesizleri çözümlemek için katkıda bulunmak

Onun bütün uygulamaları ve şaman yetenekleri yaptığı her calışmayı etkiler. Bu çalışmlarından bir diğeri de kayıp ruh parçalarını geri kazanma ve istenmeyen enerjileri ortadan kaldırmaktır.
Bart bireysel çalışma sırasında size koçluk yaparak çalışma süresince ve sonrasında kendinizi geliştirmeniz ve yeniden yapılandırmanız için gerekli araçlara sahip olmanıza destek verir.
Bart, 1992 yılından bu yana Yaşam Koçu / Hayat Amacı / / Kuantum Uygulayıcısı/ Şaman olmakla birlikte, yalnızca sizi aydınlatan şeyleri keşfetmenize yardımcı olmayı değil, elde etmeyi istediğiniz sonuçlara ulaşmak için yaşam biçiminize ve maddi durumunuza uyan programlar sunmaya da katkıda bulunur. Hayatımızı yapılandırmak, amacımız ve doğal işlevimiz çerçevesinde yaşama imkanı hepimiz için mevcuttur.

BART SMYTH
Date

8 Nisan 2018

Category

Uzmanlar