1975 yılında İzmir’de doğmuştur, evli ve iki çocuk annesidir. İzmir Amerikan Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunudur. Profesyonel iş hayatına, Beko Satış Ekibinde Satış Sorumlusu ilk ve tek kadın olarak başlamış,sonrasında Arçelik’te pazarlama ve iletişimin her alanında yönetim pozisyonlarında görev almıştır. Karakuşak(6 sigma) olan Özpınar çok sayıda projeye liderlik, danışmanlık yapmıştır. Arçelik Markası başta olmak üzere birçok markayı yönetmiş, eş zamanlı Radyo İzleme Araştırma Kurulu’na (RİAK) Başkanlık görevini sürdürmüştür.

Kişisel farkındalığını artırmak üzere, Adler International Learning Koçluk Eğitimi ile başladığı kişisel gelişim yolculuğu, kendisine ve çevresindeki insanlara sağladığı katkıyı gördükçe, ayrı bir tutkuya dönüşmüştür. Arçelik’teki rolünün yanısıra Koç Grubu İç Koçluk Programı kapsamında yöneticilere Koçluk hizmeti vermiştir. Uluslararası Koçluk Federasyonunun bir üyesi olan Özpınar ATC, ACPC ünvanlarını almıştır. Aynı zamanda, Training Development Center ve Maltepe Üniversitesi’nin ‘Değerlendirici Yetiştirme Sertifika Programı’ndan mezun olarak “Değerlendirici” olmuştur. Kişisel gelişim merakı kendisini; Coming Into Your Own, The Work, İlüzyonu Aşmak, Shadow Work gibi özel programlarla karşılaştırmış sonrasında ise hayat ona yeni bir sürpriz getirmiş ve mucizevi Theta Tekniği ile tanışmıştır. ThetaTekniği ile kendi hayatının dönüşümünü deneyimleyen Özpınar;
Profesyonel Koçluk & Theta hizmetleri ile danışanlarının hayatındaki değişim ve dönüşüm mucizesine tanıklık etmek niyetiyle kişisel öğrenme yolculuğunu sürdürmektedir.

Bahar Soysal Özpınar
Date

8 Nisan 2018

Client

Theta Uygulayıcısı | Profesyonel Koç (ATC/ ACPC)

Category

Uzmanlar