Renklerin Enerji 1. Modül

 

Renklerin sessiz ve derin diliyle yaşam yolumuzu birlikte keşfediyoruz. Renklerin yaydığı enerji ile titreşim hayatımızın önemli birer parçasıdır. Renklerin gücü ile yaşam yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu seminerde, formüller ile YAŞAM YOLUNUZUN, İSMİNİZİN, GÜNLÜK HAYATINIZIN, GÖLGENİZİN, DUYGUNUZUN, BARKODUNUZUN renklerini

Aslında bildiğimiz fakat farkında olmadığınız bu özellikler ile yaşamınızı daha kaliteli, kolay, sakin, mutlu ve daha huzurlu geçirmeyi sağlamayı amaçlayacağız.

Yaşamımızı kolaylaştıracak bireysel renkleri hayatınıza nasıl entegre ederken aynı zamanda çakra dengeleme çalışmalarından destek alacağız. Renklerin enerjisi ve titreşimi çakralarla beraber çalışmaktadır. Bloke olan çakralarımızı renklerle nasıl açarız? Tüm bedenimizi yeniden dengelemek ve enerjisini arttırmak için kendi renginizle ve tüm renklerden sembol seçerek nefes ve meditasyon çalışması uygulayacağız.

RENKLER PARMAK İZİMİZDİR

Renk profilimiz ile  günlük hayatımıza gökkuşağının bütün renklerini katmak mümkün. Hayata karşı nasıl neşeli olacağınızı, nasıl stresle baş edeceğinizi renginiz sayesinde deneyimleyebilirsiniz. Karşı tarafı hangi renk sayesinde kolayca tanıyıp iletişime geçeceğinizi görebilirsiniz. Örneğin; kırmızı hayat yoluna sahip bir kişi rengi ile neler anlatacak, neler deneyimleyecek hep birlikte keşfedeceğiz.

Bazen kendimizi çevremize kelimeler ile  anlatmak  yerine rengimiz ile ifade etmenin mucizelerine değineceğiz. Hangi renkler sözün daha da ötesine geçerek bizi bizden daha iyi anlatıyor? Evinizde hangi renklerle daha mutlu yaşarsınız? İndigo rengi bizlere neler anlatır? İşte renklerin şaşırtıcı ve bir o kadar da eğlenceli özelliklerini göreceksiniz. Renklerin gücünü sizinle birlikte keşfetmeye bekliyorum.

AYŞE AYŞEN BULUT

Ayşen Bulut
Date

11 Ocak 2020

Category

Uzmanlar