ŞAMAN BİLGELİĞİ

Bireysel Çalışmalar

ARTHUR VAN STEEN

13-16 Nisan 2017

BİREYSEL ÇALIŞMALAR  60 dk

Şamanik Çalışma

Bu çalışmada özel şaman destelerinden faydalanılır. Arthur çalışmada talimatlar/yönlendirmelerle metodolojik bir şekilde manevi bir alan yaratır. Zamanın ötesine geçebilmek için kadim şamanik problem çözme metodları kullanılır ve şaman tefleri çalınır.  Kişiler, özel sorularına pratik, sıradışı ve bilgece cevaplar alabilir, sınırlayan korkularının ötesine geçebilir, kendine güven sağlayabilir ve kalbinden bilgeliği hisseder. Bu çalışma derin ve heyecan vericidir. Danışanın hayatında derin farkındalıklar bırakır.

Güçalanı – Powerfield

Bu çalışma size bloke olmuş enerjilerinizin serbest bırakılmasında yardımcı olur. Kristal kafatasları, kristaller, özel ses çanakları ve çeşitli semboller kullanarak auranızın enerjisi dengelenir.  Fiziksel, duygusal ve ruhsal enerjilerinizin yanısıra yaşam enerjiniz yeniden canlandıracaktır. Yerdeki yoga matının üzerine uzanarak, seçilen yönlere yerleştirilen sembollerle kuşatılacaksınız. Çalışmada bazen ve gerekiyorsa vücuttaki belirli enerji noktaları olan baş, ayak ve aşağı bacak kısımlarına dokunmadan enerji verilecektir.

Arthur van Steen
Hollandalı olan Arthur yüksek labratuar bilimi okuduktan sonra holistik pratisyen olarak çalışmaya  1985 yılında başladı. Kristal enerjileri, enerji dengeleme çalışmaları, ruhsal yolculukları seminerlerle sundu. Hollanda’da son beş yıldır uluslarlarası kristal kafatası seminerlerini organize etmektedir.

Sosyal ağlar: