Yepyeni bir iletişim diliyle iletişim
Konuşarak anlaşamadığımız günümüzde, konuşmadan nasıl anlaşacağımızı anlatıyoruz.
Bu program sahip olduğumuz ve farkında olmadığımız becerilerimizi kullanmamızı sağlıyor.
1. Atların iletişimdeki üstünlüğü
2. Sezgisel beden nedir, iletişimdeki önemi
3. Konuşulmayanı duysaydık ne yapardık?
4. Sezgisel iletişim iş ve sosyal hayatımızda bize ne kazandırır?

İlginay Göbüt Göksel
Atların dünyasına 1994 senesinde amatör binici olarak giren Göksel, girişimciliğe adım atarken de atları yanına iş arkadaşı olarak aldı. EGE (Equine Guided Educator – At rehberli uygulayıcı) belgesini Strozzi Institute, Kaliforniya, ABD’den alan Göksel, 2012 senesinden beri, at tecrübesi olmayan bireyleri atların bilgeliğiyle tanıştırıyor. Bin üçyüzden fazla iş insanını atların bilgeliğiyle tanıştıran Göksel ekip uyumu, liderlik programlarını atların rehberliğinde gerçekleştiriyor.
Göbüt, lisans derecesini Uludağ Üniversitesi Turizm İşletmecilik bölümünde, pazarlama master derecesini Viyana Webster Üniversitesi ve Johannesburg Witwatersrand Üniversitesi’nden aldı.
Kariyerine öğrenciyken otelcilik sektöründe başlayan Göksel, farklı departmanlarda 4 yıl çalıştı. Viyana’da 3 sene perakende mağaza işletmeciliği yaptı. Telekomunikasyon sektöründe ETH Holding’in Almanya ve Avusturya ofislerinde etnik pazarlama müdürü olarak çalıştı. Reckitt Benckiser Türkiye’de iş geliştirme ve pazarlama departmanlarında 8 sene çalıştı. Reckitt Benckiser’de doğrudan pazarlama müdürü olarak tüketici danışmanları projesini Meksika, Arjantin, Brezilya, Macaristan, Ukrayna, Rusya, Romanya, Polonya, Yunanistan ve Güney Afrika’da kurdu ve bu ülkelere danışmanlık yaptı.
Göbüt, TJK TV’de yayınlanan Atla Gelişelim isimli programın yapımcısı ve sunucusudur.

İlginay Göbüt
Date

8 Nisan 2018

Category

Uzmanlar