Marmara Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri mezunu olan Arzum Koyuncu çalışma hayatına 1997 yılında atıldı.

BASF, Telerko ve aile şirketlerinde orta ve üst düzey yönetici olarak çalıştı. Aynı zamanda SPK lisanslı gayrimenkul değerleme uzmanıdır.

2007 yılında geçirmiş olduğu kaza neticesinde kişisel gelişim konularında; kuantum çekirdek bilinci, regresyon, bioenerji, reiki, meditasyon, nefes, NLP, aile dizimi, akaşik kayıt okumalar, tasavvuf, astroloji gibi çeşitli disiplinlerde eğitim ve çalışmalara katıldı.

“Association for Coaching” onaylı yaşam koçu eğitimini aldı ve 2009 yılında yaşam koçluğu mesleğini icra etmeye başladı.

İyileşme sürecine katkıda bulunan eğitim ve seminerlerdeki bilgileri sentezleyerek 2014 yılında metodik bir çalışma olan “Yaşam Kitabı’nı Oku” seanslarını oluşturdu.

Üsküdar Üniversitesinin tasavvuf çalışmalarının ilk katılımcılarındandır. Hayat amacı, bu çalışmaları ihtiyacı olan insanlarla paylaşarak, onların dönüşüm ve farkındalıklarına katkıda bulunurken sadece aracı olmaktır. Ona göre, her insan zor dönemlerinde farkında olmasa da destek alır ve bu destekleri fark etmeleri için yardım gerekebilir. Bunun için “Yalnız değilsin.” sloganıyla, birtakım teknik ve metotları içeren zihin, ruh ve beden uyumu adı altında seminer ve workshoplar düzenlemektedir.

Kişisel vizyonu; farkında olarak, iyilikle, doğrulukla, çalışarak ve öğrenerek, herkesi severek, evrenle ve her varlıkla bir bütün olduğumuz bilinci ile hayatı cennete dönüştürebileceğimizdir.

Bilginin derya deniz, öğrenmenin ise küçük bir yelkenli olduğuna inanan Arzum Koyuncu, her seans ve seminerinde danışanlarıyla birlikte sonsuzluğa yelken açmakta, yeni alanlar keşfetmektedir. Öğrenmenin zevkinin öğretmekten daha fazla olduğunu düşündüğü için kişisel gelişim konularında eğitim almaya devam etmektedir.

Tasarlamış olduğu, astroloji ve kişisel gelişim metotlarını içeren Astro Aşk Kiti, Astro Bolluk Bereket Kiti ve Astro Sarkaç Kiti ürünleri bulunmaktadır.

www.arzumkoyuncu.com

info arzumkoyuncu.com

you tube, instagram,facebook: arzumkoyuncu

Arzum Koyuncu
Date

24 Mayıs 2018

Category

Uzmanlar