24
Mayıs
10:00 — 18:00
Bilgi Paylaşım Merkezi
Mete Cd. Park Apartmanı No:24, 34437 Beyoğlu

İstanbul, Türkiye
Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu event geçti

Ön Koşul: ThetaHealing Basic DNA – Temel Seviye Semineri’ni tamamlamış olmak.

ThetaHealing Advanced – İleri Seviye – Uygulayıcı Semineri

Bu seminer ile, ThetaHealing Tekniği ile ileri düzeyde çalışmalar yapılarak teknikte derinleşmek, ileri seviye becerisinin kazanımı amaçlanmaktadır. Hayat akışında ilerlememizi engelleyen blokajların, geçmişte verilen söz ve yükümlülüklerin farkındalığı ve bu yüklerden özgürleşilebilmesi için çalışılacaktır. Seminer süresinde buna katkı sağlayacak çok sayıda yüklemenin seminer lideri tarafından katılımcılara yapılması amaçlanır.

ThetaHealing Advanced DNA-İleri Seviye Semineri’nde ayrıca evrenin yedi varoluş seviyesi, bu seviyelere özel yetenekler, seviyeler arasındaki ilişkiler ile birlikte incelenebilmektedir. Yedinci seviyenin koşulsuz sevgi enerjisi ile farkındalığımızı artırıp kişisel engellerimizden özgürleşerek bulunduğumuz noktayı aydınlatabilmek için Theta Tekniği’nde ileri seviyede beceri kazanılması amaçlanır. Bu ileri seviye ile değişim yeteneğimizi artırırken kendi özümüzden gelen bilgeliğimiz ile daha fazla işbirliği geliştirmenin yollarını ararız.

Seminer İçeriği:

His Yaratımı
Yüklemeler
Psişik Merkezlerin Aktive Edilmesi ?
Kök İnanç Çalışmaları
3R’lerin Bırakılması (Kızgınlık, Reddedilme, Pişmanlık)
Serbest Gezen Hafızalar
Rahimdeki Bebeğe Sevgi Gönderimi
Kırılmış Ruh Çalışması
Meditasyonlar
Yedi Varoluş Seviyesinde Derinleşme
Yeminlerin Temizlenmesi
Yedinci Seviyeden Dördüncü Seviye ile Bağlantı Kurma-Atalarımız ile Bağlantıya Geçme
Yedinci Seviyeden İkinci Seviye İle Bağlantı Kurma-Bitkilerle İletişim
Organik Olmayan Maddelerin Temizliği
Yüksek Benlik ile Konuşma

Seminer Yeri:
İstanbul
Bilgi Paylaşım Danışmanlık

Seminer Tarihi ve Zamanlaması:
24 Mayıs 19:00-22:30
25 – 26 Mayıs 10:00-18:00

Seminer ile Verilenler:
* Seminer dökümanları
* ThetaHealing İleri Seviye Kitabı
* Think Institute tarafından onaylı Uluslararası Theta Advanced DNA Katılım ve Uygulayıcı Belgesi

İletişim, ücret bilgisi ve tüm sorularınız için:
Bahar Soysal Özpınar
0530 5408830
baharozpinar@gmail.com

Seminer Lideri Hakkında:
Bahar Soysal Özpınar :Thetahealing(R) Master Eğitmeni & Uygulayıcısı | Profesyonel Koç (ATC/ ACPC) | Danışman

Profesyonel iş hayatına, Beko Satış Ekibinde başladı.Arçelik A.Ş.’de Pazarlama, Marka Yönetimi, İletişim alanlarında üst düzey yönetim pozisyonlarında görev aldı. Six Sigma Karakuşak ünvanı olan Soysal; çok sayıda projeye liderlik etti. Arçelik Markası başta olmak üzere, Türkiye’nin önde gelen markalarını yönetti, eşzamanlı Radyo İzleme Araştırma Kurulu’na Başkanlık görevini sürdürdü.

Kurumsal hayatına devam ederken, kişisel farkındalığını artırarak daha iyi bir lider olmak niyetiyle, 2012’de Alfred Adler’in pozitif psikoloji çalışmalarını baz alan Adler Profesyonel Koçluk Eğitimleri’ni tamamladı. Koçluk ile başlayan kişisel gelişim yolculuğu ayrı bir tutkuya dönüştü. Arçelik’teki rolünün yanısıra Koç Grubu İç Koçluk Programı kapsamında yöneticilere Koçluk hizmeti vermeye başladı.

Farkındalığın ve pozitif psikolojinin, insan hayatının dönüşümüne olan katkısından etkilendi. Farklı modellerle daha hızlı dönüşümün nasıl mümkün olabileceğini araştırdı. Yolculuğunda Coming Into Your Own, The Work, İlüzyonu Aşmak, Shadow Work, Transformal Nefes, Reconnection gibi dönüşümsel programları deneyimledi. Bu dönemde yine pozitif psikolojiyi destekleyen, bilinçaltı alanda anda değişimi mümkün kılarak hayatı dönüştüren, mucizevi ThetaHealing(R) Tekniği ile tanıştı. Bu teknik tüm hayatını dönüştürmeye başlayınca, tekniği derinlemesine öğrenmeye karar verdi. Uluslararası Master Eğitmeni ve Uygulayıcısı oldu.

Koçluk yetkinliklerini geliştirmek için yolculuğuna devam etti; “ATC”, “ACPC” ünvanlarını almaya hak kazandı. Danışanlarının daha mutlu bireyler, daha iyi liderler olabilmeleri için kişisel gelişim alanlarını nasıl gözlemlerim, sorusuna yanıt aradı. Bu süreçte, Training Development Center ve Maltepe Üniversitesi’nin Assesment Center Programı’ndan mezun oldu.

Tüm öğretilerini ve deneyimlerini bir araya getirerek, hayatına dokunduğu insanların yolcuğunda, gerek bireysel danışmanlıklar gerekse eğitim programları ile onların dönüşümüne yardım ve tanıklık etmektedir.

Bahar Soysal Özpınar, 1975 yılında İzmir’de doğdu. İki çocuk annesidir. İzmir Amerikan Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi İktisat mezunudur.

Ücretlidir, detaylı bilgi almak ve kaydınızı yaptırmak için 0212 2452942 veya 05326128517 numaralı telefonlardan arayabilir veya explorer@superonline.com adresine mail atabilirsiniz.

Detaylar

Başlangıç:
24 Mayıs 2019 @ 10:00
Bitiş:
26 Mayıs 2019 @ 18:00
Etkinlik Category:
Organizer:
Bilgi Paylaşım
Phone:
0212 245 29 42
Email:
Organizer Website:
www.bilgipaylasim.com.tr

Yaklaşan Etkinliklerimiz