16
Ekim
17:00 — 21:00
Bilgi Paylaşım Merkezi
Mete Cd. Park Apartmanı No:24, 34437 Beyoğlu

İstanbul, Türkiye
Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu event geçti

Bahar Soysal Özpınar

ile
Theta Advanced DNA 2 – İleri Seviye – Uygulayıcı Semineri

16-18 Ekim

16 Ekim 17-21:00
17 Ekim 10-17:30
18 Ekim 10:17:30

Ön Koşul: Theta Basic DNA – Temel Seviye Semineri’ni tamamlamış olmak.

Bu seminer ile, Theta Tekniği ile ileri düzeyde çalışmalar yapılarak teknikte derinleşerek ileri seviyede beceri kazanabilme amaçlanmaktadır. Hayat akışında ilerlememizi engelleyen blokajların, geçmişte verilen söz ve yükümlülüklerin farkındalığı ve bu yüklerden özgürleşilebilmesi için çalışılacaktır. Seminer süresinde buna katkı sağlayacak çok sayıda yükleme Kolaylaştırıcılar & Uygulayıcılar tarafından katılımcılara yapılması amaçlanır.

Theta Advanced DNA-İleri Seviye Semineri’nde ayrıca evrenin yedi varoluş seviyesi, bu seviyelere özel yetenekler ve seviyeler arasındaki ilişkiler ile birlikte incelenebilmektedir.  Yedinci seviyenin koşulsuz sevgi enerjisi ile farkındalığımızı artırıp kişisel engellerimizden özgürleşerek bulunduğumuz noktayı aydınlatabilmek için Theta Tekniği’nde ileri seviyede beceri kazanılması amaçlanır. Bu ileri seviye ile değişim yeteneğimizi artırırken kendi özümüzden gelen bilgeliğimiz ile daha fazla işbirliği geliştirmenin yolları aranabilmektedir.

Seminer İçeriği:

His Yaratımı
Yüklemeler
Psişik Merkezlerin Aktive Edilmesi ?
Kök İnanç Çalışmaları
3R’lerin Bırakılması (Kızgınlık, Reddedilme, Pişmanlık)
Serbest Gezen Hafızalar
Rahimdeki Bebeğe Sevgi Gönderimi
Kırılmış Ruh Çalışması
Meditasyonlar
Yedi Varoluş Seviyesinde Derinleşme
Yeminlerin Temizlenmesi
Yedinci Seviyeden Dördüncü Seviye ile Bağlantı Kurma-Atalarımız ile Bağlantıya Geçme
Yedinci Seviyeden İkinci Seviye İle Bağlantı Kurma-Bitkilerle İletişim
Organik Olmayan Maddelerin Temizliği
Yüksek Benlik ile Konuşma

Seminer Yeri:
Bilgi Paylaşım, Taksim, İstanbul
3-5 Mart 2018

Seminer ile Verilenler:
* Seminer dökümanları
* Think Institute tarafından onaylı Uluslararası Theta Advanced DNA Katılım ve Uygulayıcı Belgesi

Bahar Soysal Özpınar : Theta Kolaylaştırıcısı & Uygulayıcısı| Profesyonel Koç (ATC/ ACPC) 

1975 yılında İzmir’de doğmuştur, evli ve iki çocuk annesidir. İzmir Amerikan Lisesi ve Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü mezunudur. Profesyonel iş hayatına, Beko Satış Ekibinde Satış Sorumlusu ilk ve tek kadın olarak başlamış,sonrasında Arçelik’te pazarlama ve iletişimin her alanında yönetim pozisyonlarında görev almıştır. Karakuşak(6 sigma) olan Özpınar çok sayıda projeye liderlik, danışmanlık yapmıştır. Arçelik Markası başta olmak üzere birçok markayı yönetmiş, eş zamanlı Radyo İzleme Araştırma Kurulu’na (RİAK) Başkanlık görevini sürdürmüştür.

Kişisel farkındalığını artırmak üzere, Adler International Learning Koçluk Eğitimi ile başladığı kişisel gelişim yolculuğu, kendisine ve çevresindeki insanlara sağladığı katkıyı gördükçe, ayrı bir tutkuya dönüşmüştür. Arçelik’teki rolünün yanısıra Koç Grubu İç Koçluk Programı kapsamında yöneticilere Koçluk hizmeti vermiştir. Uluslararası Koçluk Federasyonunun bir üyesi olan Özpınar ATC, ACPC ünvanlarını almıştır. Aynı zamanda, Training Development Center ve Maltepe Üniversitesi’nin ‘Değerlendirici Yetiştirme Sertifika Programı’ndan mezun olarak “Değerlendirici” olmuştur. Kişisel gelişim merakı kendisini; Coming Into Your Own, The Work, İlüzyonu Aşmak, Shadow Work gibi özel programlarla karşılaştırmış sonrasında ise hayat ona yeni bir sürpriz getirmiş ve mucizevi Theta Tekniği ile tanışmıştır. ThetaTekniği ile kendi hayatının dönüşümünü deneyimleyen Özpınar;
Profesyonel Koçluk & Theta hizmetleri ile danışanlarının hayatındaki değişim ve dönüşüm mucizesine tanıklık etmek niyetiyle kişisel öğrenme yolculuğunu sürdürmektedir.

Detaylı bilgi almak ve kaydınızı yaptırmak için 0212 2452942 veya 05326128517 numaralı telefonlardan arayabilir veya explorer@superonline.com adresine mail atabilirsiniz.

Detaylar

Başlangıç:
16 Ekim 2018 @ 17:00
Bitiş:
18 Ekim 2018 @ 21:00
Etkinlik Category:
Organizer:
Bilgi Paylaşım
Phone:
0212 245 29 42
Email:
Organizer Website:
www.bilgipaylasim.com.tr