22
Ağustos
08:00 — 17:00
Bilgi Paylaşım Merkezi
Mete Cd. Park Apartmanı No:24, 34437 Beyoğlu

İstanbul, Türkiye
Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu event geçti

ŞAMAN BİLGELİĞİ

Arthur Van Steen Şamanik Kartlarla Bireysel Çalışmalar

22-23-24 Ağustos 2019
BİREYSEL ÇALIŞMALAR  60 dk

Bu çalışmada özel şaman destelerinden faydalanılır. Arthur çalışmada talimatlar/yönlendirmelerle metodolojik bir şekilde manevi bir alan yaratmayı hedefler. Zamanın ötesine geçebilmek için kadim şamanik problem çözme metodları kullanılır ve şaman tefleri çalınır.  Kişiler, özel sorularına pratik, sıradışı ve bilgece cevaplar alabilir, sınırlayan korkularının ötesine geçebilir, kendine güven sağlayabilir ve kalbinden bilgeliği hissedebilir. Bu çalışma derin ve heyecan vericidir. Katılanın hayatında derin farkındalıklar yaratmaya yardımcı olması amaçlanır.

Güçalanı – Powerfield
Bu çalışma size bloke olmuş enerjilerinizin serbest bırakılmasında yardımcı olmayı hedefler. Kristal kafatasları, kristaller, özel ses çanakları ve çeşitli semboller kullanarak auranızın enerjisinin dengelenmesi amaçlanır.  Fiziksel, duygusal ve ruhsal enerjilerinizin yanısıra yaşam enerjinizin yeniden canlanması amaçlanır. Yerdeki matının üzerine uzanarak, seçilen yönlere yerleştirilen sembollerle kuşatılacaksınız. Çalışmada bazen ve gerekiyorsa vücuttaki belirli enerji noktaları olan baş, ayak ve aşağı bacak kısımlarına dokunmadan enerji çalışması yapılacaktır.

Arthur Van Steen Kimdir?
İsmim Arthur van Steen (05-05-1960 doğumluyum) ve 33 yıldır farklı ruhsal yaklaşımlar kullanan bir şaman olarak çalışıyorum. Kendi gelişimim üzerinde çalışmak için tüm dünyayı dolaşıyorum. Ruhsal bölgeleri ziyaret ediyorum, enerji çalışmaları yapıyor ve deneyimlerimizi paylaşmak için yerel Şamanlarla  görüşüyorum. Uzun yıllardır Hollandalı ve uluslararası gruplar için Spiritüel  geziler düzenledim. İnsanların kişisel ilerlemelerine destek olmak ve yaşam amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olmak için Türkiye’de de çalışmalar yapıyorum.

Ücretlidir, detaylı bilgi almak ve kaydınızı yaptırmak için 0212 2452942 veya 05326128517 numaralı telefonlardan arayabilir veya explorer@superonline.com adresine mail atabilirsiniz.

Detaylar

Başlangıç:
22 Ağustos 2019 @ 08:00
Bitiş:
24 Ağustos 2019 @ 17:00
Etkinlik Category:
Organizer:
Bilgi Paylaşım
Phone:
0212 245 29 42
Email:
Organizer Website:
www.bilgipaylasim.com.tr

Yaklaşan Etkinliklerimiz