12
Haziran
19:00 — 21:30
Bilgi Paylaşım Merkezi
Mete Cd. Park Apartmanı No:24, 34437 Beyoğlu

İstanbul, Türkiye
Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu event geçti

Etkinlik Özet Bilgi
Enerji ve frekans nedir?
Enerji ve frekans sistemleri nasıl çalışır?
Enerji bedeni (aura) nedir ve ruhumuzla bağlantısı nasıl gerçekleşir?
Enerjilerin, ruhumuz ve bedenimizdeki etkileri nelerdir ve bu etkilerin hayatımıza yansıması nasıl gerçekleşir?
Modern enerji teknikleri nelerdir ve bu teknikleri hangi alanlarda kullanabiliriz?

Detaylı Açıklama:
“Her şey enerjidir ve her şey yalnızca bundan ibarettir. Sahip olmayı istediğiniz gerçekliğin frekansına uyumlandığınızda artık yapacak bir şey yoktur o gerçeklik size ait olur. Bundan başka bir yol yoktur. Bu felsefe değildir. Bu fiziktir.” A. Einstein.
Artık bilim toplulukları enerjinin her şeyi kapsadığına ve enerji sistemlerinin bilinç sahibi olduklarına katılmaktadır. Evrendeki canlı veya cansız her şeyin belli bir titreşime(frekans) sahip olduğu ve enerji yaydığı yapılan araştırmalar sonucu belirlenmiştir.  Bize dünyanın sonsuz bir elektromanyetik alana sahip olduğu ve döndüğü söylenmektedir. Her şey de bu salınan ve titreşen enerjiye katkıda bulunur. Bizler yaşayıp hareket ederken kapladığımız yerle kozmosun her köşesini enerji boyutunda etkileyen ve aynı zamanda da etkilenen varlıklarız. İşte tam bu noktada bu konuda farkındalığa sahip olursak, hayatımızın iplerini elimizde tutabilir, kendimizi hatta çevremizi de dönüştürebiliriz. Belki kozmosu bile değiştirebiliriz!
Bu seminer ile katılımcılar, enerji ve frekansların ne olduklarını, nasıl çalıştıklarını ve kendilerini nasıl etkilediklerini fark edecek ayrıca enerjilerin bedenimize ve ruhumuza etkilerini öğrenip, bu etkileri nasıl pozitife dönüştürebileceklerini öğrenebileceklerdir.
Birçok insan gibi siz de yaşamın frekansında dengenizi bulmak, güvenliğinizi sağlamak ve stresinizi atmak için kendi enerji farkındalığınıza sahip olun. Enerjilerin hissetme şeklinizi, düşünme şeklinizi ve yaşama şeklinizi nasıl şekillendirdiklerini keşfedin.

Eğitmen Hakkında:
1988 doğumlu olan Nora Gülüm Erdinç 11 yaşındayken İzmit Büyükşehir Belediyesi Devlet Konservatuarı Batı Müziği/ Piyano sınavına katıldı ve kazandı. 4 yıl sonra konservatuar eğitimimi tamamladı. Bunun yanında lise eğitimime yabancı dil ağırlıklı bir lisede devam etti. Lisans eğitimini ise İstanbul Aydın Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi ve Anadolu Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstriyel İlişkiler alanlarında tamamladıktan sonra Davranış Bilimleri Enstitüsü’nde psikometri alanında uzman olarak çalıştı. Ardından ikinci üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünde yapmaya başladı. Bunların yanında aşağıdaki eğitimlere katılıp, uzmanlık sertifikalarını aldı.

Modern Enerji Tapping Profesyoneli Eğitimi
ICF Akredite Liderlik Koçluğu Eğitimi
Enerji Terapisi Eğitmenliği
Pozitif Enerji EFT Uzmanlığı
Kundalini Reiki Master
EMO(Energy In Motion) Uzmanlığı
Enerji EFT’si Uzmanlığı
NLP Uzmanlığı Eğitimi

Şu anda bireysel, grup enerji çalışmaları yapan ve eğitimlerini veren Nora Gülüm Erdinç ayrıca Yuvaya Yolculuk Dergisi’nde yazardır. Nora Gülüm Erdinç İngiltere Meridyen Enerji Terapileri Derneği akreditasyonlu eğitmeni ve uygulayıcısıdır.

Fiyat ve Detay bilgiler için
İletişim bilgileri aşağıdaki gibidir:
Adres: Bilgi Paylaşım Danışmanlık Merkezi: Mete Cad. Park Apartmanı No:24/5-6- Taksim / İstanbul
Tel: 0212 2452942/
05326128517
info@bilgipaylasim.com.tr

 

Detaylar

Tarih:
12 Haziran 2019
Saat:
19:00 - 21:30
Etkinlik Category:
Organizer:
Bilgi Paylaşım
Phone:
0212 245 29 42
Email:
Organizer Website:
www.bilgipaylasim.com.tr

Yaklaşan Etkinliklerimiz