18
Haziran
23:00
Bilgi Paylaşım Merkezi
Mete Cd. Park Apartmanı No:24, 34437 Beyoğlu

İstanbul, Türkiye
Yükleniyor Etkinlikler
  • Bu event geçti

SON 3 ODA!

ARTHUR VAN STEEN

ŞAMANİK ÇALIŞMALAR

İLE BİRLİKTE

BOZCAADA GEZİSİ

18-19-20-21-22- Haziran


Arthur Van Steen Şamanik Çalışmalar İle Birlikte Bozcaada Gezisi

18-19-20-21-22 Haziran

18 Haziran akşam 24:00 hareket
22 Haziran akşamı dönüş

Hazine adası Bozcaada’ya harika bir gezi düzenliyoruz. Bozcaada’nın en güzel yerlerinden biri olan Ataol Çiftliğinde kahvaltıda keçi sütü ve keçi peyniri, organik bahçesinden yemekleri ile Arthur Van Steen ile olacağız. 21 Haziran’da yaz gün dönümünde yapılacağından enerjisi çok yüksek olacak. Bu tur süresince Kahraman’nın yolculuğunun 17 etabıyla çalışacağız. Bu, yaşam hazinesini bulmak için kendi yolculuğumuza güçlü bir şamanik yaklaşımdır. En iyi sevgi ve özgürlük dolu bir hayat olarak tanımlanabilir. Bu hisse ulaşabilmek için kendi içsel gölgelerimizi fethetmeyi öğrenmeyi amaçlayacağız. Dualite temelli karma çalışmalar yapacağız. Bu süreçte ana tema duygularımızı gözden geçirmek olacak. Korkularımızın üstesinden gelmeli ve iç sesimize güvenme sürecini anlamayı amaçlayacağız. Bu adımla üçüncü çakranın dışına çıkıp kalp çakrasına bağlanmayı hedefleyeceğiz. Yüksek benliğe giden doğru yolu bulmak, kalıplarımızla bağlantıyı kesip otantik benliğimizle yaşamayı anlamak gibi. Bu bizi daha yüksek titreşimlere doğru taşımayı ve yaklaşmakta olan enerji değişimlerine katılımımızı sağlamayı amaçlıyor olacak.

 

Bozcaada’ya yapacağımız bu turda sizi kendi içsel ışık özelliklerinizi kullanarak kendi karanlığınızla bağlantıya geçmeye ve onu yenmeye davet ediyorum.
Kendi yıldırımınızı kullanmaya davet ediyorum. Bu turda kendi içinizdeki Herkül, Akhilleus, Ajax ve diğerleri gibi arketiplerin iyileştirici gücünü uyandırmayı öğreneceksiniz. Bu güçler zaman içinde donuk haldedirler ve hepinizin içinde mevcuttur. Artık onları çözmenin ve eyleme getirmenin zamanı gelmiştir! Turda kullanacağımız enerjiler ve öğretiler yoğun olacaktır. Bize katılıp benimle birlikte çalışması için kendisi de farklı yöntemler uygulayan Cihan Serter’i de davet ettim. Bu sayede turdan daha fazla fayda sağlayabileceksiniz. Bu şekilde sinerjetik çalışmalar etkiyi arttırılması hedefleniyor. Güneş ve Ay’ın birleşiminden, Jupiter’in yaratılması gibi. Kutsal Üçlü’yü oluşturmak!

Beni henüz tanımayan insanlar için bazı kişisel bilgilerim:

İsmim Arthur van Steen (05-05-1960 doğumluyum) ve 33 yıldır farklı ruhsal yaklaşımlar kullanan bir şaman olarak çalışıyorum. Kendi gelişimim üzerinde çalışmak için tüm dünyayı dolaşıyorum. Ruhsal bölgeleri ziyaret ediyorum, enerji çalışmaları yapıyor ve deneyimlerimizi paylaşmak için yerel Şamanlarla görüşüyorum. Uzun yıllardır Hollandalı ve uluslararası gruplar için Spiritüel geziler düzenledim. İnsanların kişisel ilerlemelerine destek olmak ve yaşam amaçlarına ulaşmalarına yardımcı olmak için Türkiye’de de çalışmalar yapıyorum.

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
•    3 gece 4 gün açık büfe kahvaltı ve akşam yemeği
•    3 günlük şamanik yolculuk
•    Gidiş / dönüş özel otobüs ile transfer
•    Yolculuk Sigortası

Atlantik Turizm ve Seyahat Ltd. Şti.    TÜRSAB ( A Grubu -2995 )
Atlantik Travel Agency
Rumeli Cad. Birlik Apt. No:42 Kat:1 Osmanbey İstanbul
atlantik@atlantiktour.com

Kayıt olmak isteyenlere kaporalar  Atlantik turun banka numarası iletilecektir.

Kayıt yaptırmak için telefon ve e-mail yolu ile bize ulaşabilirsiniz.
email: info@bilgipaylasim.com.tr
tel:05326128517 02122452942

Detaylar

Başlangıç:
18 Haziran 2019 @ 23:00
Bitiş:
22 Haziran 2019 @ 23:00
Etkinlik Category:
Organizer:
Bilgi Paylaşım
Phone:
0212 245 29 42
Email:
Organizer Website:
www.bilgipaylasim.com.tr

Yaklaşan Etkinliklerimiz